System targowy

Meetings Poland Expo

System Umawiania Spotkań ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych na targach i konferencjach. Pozwala w wygodny sposób odnaleźć interesujących kontrahentów oraz umówić spotkanie face‑to‑face w dogodnym dla obu stron terminie. Używanie systemu przynosi korzyści wszystkim biorącym udział w targach stronom: organizatorowi targów, wystawcom oraz zwiedzającym.

Organizator zyskuje wygodną bazę danych wszystkich zwiedzających oraz wystawców. Mogą oni rejestrować się on-line, bezpośrednio do bazy lub tradycyjnie - za pomocą drukowanych formularzy. W tym przypadku w ramach obsługi wykonujemy import danych do systemu, na przykład z tabeli w formacie xls.

Wystawcy otrzymują wsparcie w nawiązywaniu kontaktów z odwiedzającymi, ze szczególnym uwzględnieniem hosted buyers, jak również z innymi wystawcami. System zawiera pełen harmonogram spotkań, uwzględniający wielu pracowników firmy. Ułatwia też utrzymanie kontaktu ze zwiedzającymi po zakończeniu targów.

Odwiedzający mają do dyspozycji wygodną wyszukiwarkę wystawców. Po obejrzeniu profilu wystawcy mogą zainicjować spotkanie i określić jego dokładną tematykę. Pozwoli to wydelegować na spotkanie pracowników wyspecjalizowanych dokładnie w kwestiach interesujących klienta. 

System może zostać dostosowany do indywidualnego zakresu informacji gromadzonych przez danego organizatora.

System Umawianie Spotkań - personalizacja

W ramach opłaty licencyjnej zapewniamy Państwu:

  • konfigurację i obrandowanie – dopasowanie systemu do danej edycji targów,
  • hosting systemu na serwerach Emart Synergia przez cały czas trwania umowy,
  • pełen back-up danych,
  • opiekę techniczną 24 h na dobę w czasie trwania targów oraz w godzinach 9-17 w pozostałym okresie, 
  • stały dostęp do podsystemu analitycznego – bieżący wgląd w funkcjonowanie systemu – w tym w liczbę umówionych spotkań.

W celu zamówienia prezentacji systemu, zapraszamy do kontaktu.