Systemy rezerwacji

systemy rezerwacji

Rozpowszechnienie technik komputerowych i Internetu w latach '90 zrewolucjonizowało sposób sprzedaży usług i produktów, zwłaszcza tych o ograniczonej ilości, rozpowszechnianych w wielu punktach sprzedaży. Wprowadzenie systemów rezerwacji pozwoliło na uporządkowanie i pełen monitoring procesów sprzedaży. Dodatkowo skrócił się czas obsługi klienta, a przez to również zmniejszyły się związane z tym koszty.

Współczesne systemy wykorzystywane w wielu branżach pozwalają w możliwie najkrótszym czasie dokonać rezerwacji. Rezerwujący po wejściu do systemu, korzystając z wyszukiwarki, dostaje aktualną informację o dostępnych usługach. Po dokonaniu wyboru może ją zarezerwować, a nawet od razu opłacić. Dzięki internetowi informacja o rezerwacji jest przesyłana do organizatora oraz aktualizowana w systemie rezerwacyjnym (tak żeby nikt inny nie mógł zarezerwować sprzedanej już usługi). Kupujący dostaje natomiast wiadomość e-mail - potwierdzenie i informacje o dalszych krokach realizacji usługi.

Systemy rezerwacji najczęściej wykorzystywane są w turystyce, przy organizacji imprez biletowanych oraz we wszelkiego rodzaju usługach, gdzie konieczne jest zarejestrowanie i zakolejkowanie usługobiorców do posiadanych zasobów.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów rezerwacyjnych. Tworzymy dedykowane rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb i charakteru usług. Nasze systemy mogą współpracować z innymi aplikacjami komputerowymi, a nawet integrować kilka aplikacji celem uzyskania informacji uzależnionej od danych z kilku źródeł.

Wybrane realizacje

Rezerwacja wycieczek do MPW

System rezerwacji wycieczek do Muzeum Powstania Warszawskiego.

zobacz więcej »

Rezerwacja wycieczek do Senatu

Internetowy system rezerwacji zwiedzania gmachu Senatu.

zobacz więcej »