Aplikacje dedykowane

aplikacje dedykowane

Wraz z rozwojem technik komputerowych powstają coraz nowsze, bardziej wydajne i funkcjonalne aplikacje. Ich twórcy starają się zapewnić, aby były możliwie elastyczne i miały szerokie zastosowanie. W wielu przypadkach udaje się stworzyć rozwiązania mogące sprostać zapotrzebowaniu różnych branż, a nawet być użyte do różnych celów. Z jednej strony powoduje to zmniejszenie kosztów wdrożenia oprogramowania i wytworzenie pewnych znanych standardów, z drugiej zaś sprawia, że często niewielkie zapotrzebowanie funkcjonalne jest obsługiwane przez bardzo skomplikowany system, którego instalacja jest szybka i prosta, ale obsługa i konfiguracja przysparza użytkownikom problemów. Używanie "gotowego oprogramowania" niesie ze sobą też często ryzyko braku możliwości rozbudowy i zmian funkcjonalnych z powodu ograniczeń licencyjnych. Wreszcie, w wielu przypadkach, potrzeby zastosowania oprogramowania i realizowanych funkcji są tak unikalne i niestandardowe, że żaden komercyjnie lub bezpłatnie dostępny "gotowy system" nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom. W takiej sytuacji konieczne jest zaprojektowanie dedykowanego, "szytego na miarę" oprogramowania zapewniającego obsłużenie wszystkich niezbędnych procesów.

Jesteśmy firmą która od początku istnienia stawia przede wszystkim na solidne i rzetelne usługi programistyczne. Oferujemy wdrożenia niestandardowych, specjalnie zaprojektowanych systemów IT działających w internecie, zintegrowanych z dotychczas używanym oprogramowaniem, czy też dedykowanych dla urządzeń pracujących off-line.

Każde wdrożenie poprzedzamy dogłębną analizą potrzeb i mapowaniem procesów biznesowych. Gwarantuje to, że efekt działania wykonanej aplikacji będzie zgodny z przekazanymi nam informacjami i Państwa oczekiwaniami.

Wybrane realizacje

Terminarz szkoleń BHP

Aplikacja typu stand-alone, ułatwiająca pracę osobom przeprowadzającym szkolenia z zakresu BHP, wykonana w technologii Java.

zobacz więcej »

Zarządzanie kursantami FAR

Intranetowa aplikacja do zarządzania kursantami FAR

zobacz więcej »